Zespół terapeutów

blank

Marta Seweryńska

psycholog, terapeuta

Od 2006 roku pracuję jako psycholog i terapeuta. Prowadzę terapię indywidualną osób dorosłych w zakresie samorozwoju, z diagnozą ADHD/ADD oraz zmagających się z trudnościami życiowymi (min rozstanie, depresja, stres, niskie poczucie własnej wartości). Pracuję również z parami, które chcą pracować nad poprawą relacji oraz tymi, które zdecydowały się na rozstanie/rozwód a także prowadzę warsztaty rozwojowe. 

Ukończyłam studia magisterskie z psychologii na Uniwersytecie Gdańskim oraz studia podyplomowe z psychologii klinicznej na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Posiadam również certyfikat terapeuty EMDR (Eye Movement Desensitization and Reprocessing) wydany przez EMDR Europe, który umożliwia mi prowadzenie terapii traumy oraz zespołu stresu pourazowego (PTSD).  Uczestniczyłam w wielu szkoleniach, warsztatach, seminariach i konferencjach naukowych. Stale poszerzam swoją wiedzę i umiejętności.  

Pracuję w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (TSR). W swojej pracy wykorzystuję również elementy Terapii Systemowej Rodzin, Mindfulness oraz Terapii Akceptacji i Zaangażowania. W celu zapewnienia najwyższej jakości świadczonych przeze mnie usług terapeutycznych, swoją pracę poddaję regularnej superwizji. 

Życie nauczyło mnie, że nie należy się poddawać, że należy szukać rozwiązań, że nawet z najtrudniejszych sytuacji jest wyjście. Wierzę, że każdy z nas ma w sobie siłę by stawić czoła trudnościom, czasem trzeba ją tylko odkryć. 

02.

JAK SIĘ UMÓWIĆ NA ROZMOWĘ ON-LINE

Spotkanie on-line potraktuj tak, jakby to było tradycyjne spotkanie w gabinecie. Dlatego tak ważny jest wybór odpowiedniego terminu rozmowy.

 1. W kalendarzu wizyt (umów wizytę) wybierz dogodny termin sesji.
 2. Zapłać za spotkanie za pomocą systemów płatności online lub przelewu tradycyjnego.
 3. Otrzymasz potwierdzenie terminu sesji wraz z danymi komunikatora (Skype, WhatsApp).
 4. Płatność za sesję dokonywana jest z góry, czyli przed spotkaniem, by zapewnić sobie dostępność ustalonego terminu.
 5. Na spotkanie online umów się z kilkudniowym wyprzedzeniem z uwagi na czas potrzebny na zaksięgowanie wpłaty.
 6. W umówionym terminie zadzwoń do mnie przez wybrany komunikator.
 7. Jeśli nie zgłosisz się w przeciągu 15 minut od ustalonej godziny sesja zostaje odwołana, a opłata nie podlega zwrotowi.
 8. Na 24 godziny przed sesją możesz odwołać lub zmienić termin spotkania – wysyłając wiadomość SMS, WhatsApp lub drogą mailową, bez ponoszenia kosztów.
 9. W przypadku odwołania sesji w czasie krótszym niż na 24 godziny przed spotkaniem – opłata nie podlega zwrotowi.
 10. W przypadku braku płatności za sesję lub płatności w niepełnej wysokości – spotkanie nie odbędzie się.
 11. Jeżeli masz pytania skontaktuj się drogą mailową (kontakt@martasewerynska.pl) bądź napisz wiadomość SMS lub WhatsApp (+48 501 258 091). 
03.

O CO WARTO ZADBAĆ

Nie skracaj czasu rozmowy on-line z powodu problemów technicznych i przed rozmową sprawdź czy sprzęt funkcjonuje poprawnie.

 1. Naładuj baterię lub podłącz do prądu urządzenie, z którego będziesz korzystać (komputer, telefon, tablet).
 2. Sprawdź połączenie z Internetem.
 3. Podłącz kamerkę, mikrofon i słuchawki lub głośniki. Bardzo ważne, by podczas rozmowy wzajemnie siebie widzieć i słyszeć.
 4. Przygotuj odpowiednie miejsce, które umożliwia swobodną i nieskrępowaną rozmowę. Warto, by panowała względna cisza i żeby nikt nie przeszkadzał.
 5. Wyłącz rozpraszacze – aplikacje, powiadomienia, programy, strony internetowe i inne rzeczy, które mogą Cię rozpraszać. Skupienie na rozmowie ułatwi nam pracę.